Osvětlení

V chytrém objektu umí osvětlení více než jen "zap." a "vyp.". Světla se mohou zapínat nejen dle časového plánu, ale i v návaznosti na různé aktivity v prostoru (nouzové osvětlení, plné osvětlení pro práci, tlumené osvětlení) nebo na základě bezdrátových čidel pohybu, osvětlení apod. Přepínáním režimů světel dokážeme uspořit nemalé finanční prostředky a navíc světla již nikdy nebudou tak nudná jako dříve. Spotřebovanou energii dokážeme změřit a přepočítat na peníze.

lighting function graphic CZ

Přidej barvy do tvého domu

S barevným světlem můžeš své osvětlení domácnosti pořádně okořenit! Relaxuj při automatické změně barvy nebo si vyber jinou barvu podle aktuální nálady. Vše je dokonale integrováno, takže nepotřebješ další dálkové ovládání! Rozhodně uděláš dojem na svého hosta ;).

Kompatibilní s každou žárovkou - od té obyčejné až po LED


Tlumené světlo správně stimuluje

Tlumené světlo zajišťuje příjemnou atmosféru, šetří energii a podporuje kreativitu. Nastav si světelné scény a ujisti se, že tě neoslní ostré světlo, např. při noční cestě na WC, a nerozhodí tak tvůj biorytmus. Nastavit tlumené osvětlení můžeš jak u LED světel, tak i obyčejných žárovek.

Jedno tlačítko - vše pod kotrolou

V chytrém domě ovládáš celé osvětlení přes jeden vypínač. A je úplně jedno kolik a jakých světelných zdrojů máš. Měníš tak světelné scény a tím i barvu, jas a další. Tak jednoduché ovládání světel je. Zjisti o tom více.

Osvětlení pro každou příležitost

Film, romantika, párty - světelné scény, které vyhovují každé příležitosti. Jednoduše nastavíš různá světla, jejich intenzitu a barvu. Snadno je aktivuješ i změníš. Je jen na tobě, jak bude tvůj dům osvětlen.

Možnost ovládání

Je jedno zda světla ovládáš přes běžný vypínač, aplikaci nebo automaticky. Ovládání světel je velmi jednoduché a navíc s různými možnostmi nastavení.

Už nikdy netápejte ve tmě

Jakmile vstoupíš po setmění do místnosti, automaticky se aktivuje příslušná světelná scéna, takže nemusíš tápat po vypínačích na zdi. Kdykoliv budeš chtít osvětlení změnit, použij vypínač nebo aplikaci.

Perfektní načasování

Další den se chýlí ke konci a slunce zapadá za mraky. Tak jak se venku postupně stmívá, uvnitř domu se pomalu rozsvěcují světla. Jakmile nastane čas ulehnout k spánku, světla se automaticky vypínají. Pokud půjdeš v noci na toaletu, světla se rozsvítí s nízkou intenzitou, aby tě neoslnila a nenarušila tvůj biorytmus.

Optický alarm

Toto není cvičení! Ať už se jedná o požár, vloupání nebo prasklé vodovodní potrubí, musíš reagovat rychle. V chytrém domě můžeš využít osvětlení jako optického blikajícího alarmu. Pokud nainstaluješ RGBW LED, můžeš dokonce nastavit různě blikající barvy - černevou při hlášení požáru, žlutou při vloupání a modrou při úniku vody.

Je někdo doma?

Jedna z úžasných věcí v chytrém domě od Loxone je simulace přítomnosti. Miniserver ví, která světla používáš a zapíná a vypíná je i po dobu tvé nepřítomnosti - nikdo nepozná, že nejsi doma!

Vypnout všechna světla

Je jedno v které části domu právě jsi, torjklikem zhasneš všechna světla v celém domě. Nemusíš tak kontrolovat, zda někde nezůstalo rozsvíceno a nepřekvapí tě účet za elektřinu.

Dětská pojistka

Faktem je, že děti rády mačkají na tlačítka. S rodičovskou kontrolou zůstává kliknutí na tlačítko bez následků. Dospělí můžou světla nadále ovládat přes Loxone Apps, tablet nebo počítač.

Světelný zvonek

Po večerníčku kdy jdou nejmenší spát se zvonek ztlumí a večerní návštěvy jsou ohlášeny blikajícím světlem.

Foxon Internet of Things

fiot logo

Česká 615/25
Liberec 25
463 12, Česká republika
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.